Rekonštrukcie bytov

Rekonštrukcie bytov od TILLOU s.r.o. – to je maximálna profesionalita, skúsenosti, použitie trvácnych materiálov a overených stavebných postupov. Ponúkame moderné bývanie v nadštandardnej kvalite a za rozumnú cenu. Aj váš byt premeníme na vysnívaný domov.

 

Vďaka rekonštrukciám bytov tvoríme nové domovy

 

Rekonštrukcie bytov sú efektívne a obľúbené spôsoby, ako sa dostať k novému bývaniu. Aj keď vytrhanie podlahy, obitie kachličiek či maľovanie stien vyzerá pomerne jednoducho, už po niekoľkých minútach zistíte, že ide o činnosti, ktoré si vyžadujú nielen praktické zručnosti, ale aj špeciálne a kvalitné náradie. Preto čoraz viac ľudí staví na profesionálov, ktorí ponúkajú hneď niekoľko výhod. Tou najväčšou je, že vám garantujeme rýchle a spoľahlivé rekonštrukcie bytov. Zodpovedne posúdime rozsah stavebných zásahov. Rekonštrukcie bytov v našej réžii sa vyznačujú dôslednou organizáciou, s dôrazom na plynulosť prác, čiže nehrozí žiadny nesúlad jednotlivých činností či zbytočné čakanie na robotníkov. Vyžiadajte si cenovú ponuku ešte dnes. Aj vaše staré bytové jadro premeníme na moderný interiér. Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom.

 

rekonštrukcie bytov

 

Moderné rekonštrukcie bytov výhodne a jednoducho

 

Rekonštrukcie bytov pod taktovkou TILLOU sú realizované s ohľadom na maximálnu kvalitu, bezpečnosť a funkčnosť. Naše portfólio zahŕňa komplexné stavebné činnosti, o. i. aj rekonštrukciu elektroinštalácie, búranie priečok a panelov, demontáž podláh a montáž podlahových krytín (aj renovácie parketových podláh), zhotovenie nových rozvodov na vodu, plyn i odpad, práce so sadrokartónom, zatepľovanie atď. Samozrejmé je prvotriedne maľovanie a ostatné natieračské práce. Špecializujeme sa i na anhydritové liate potery. Ide o jedinečnú zmes určenú k realizácii interiérových podláh vhodných do bytov, ako i administratívnych a priemyselných priestoroch. Špecializujeme sa nielen na rekonštrukcie bytov, ale aj výstavby rodinných domov, pri ktorých dbáme na kvalitu práce, dodržanie rozpočtu, zmluvných podmienok a termínu. Zakladáme si na otvorenej komunikácií a odborných konzultáciách. Sme presvedčení, že rekonštrukcie bytov majú byť príjemným dobrodružstvom, na ktoré budete s radosťou spomínať. Nezabúdajte, že rekonštrukcie bytov s TILLOU nie sú len o novom interiéri, ale aj o modernom harmonickom a elegantnom bývaní pre vás i celú rodinu.