Výstavba rodinných domov

Ak výstavba rodinných domov, tak s TILLOU, s. r. o. – odborníkom na stavebné práce a rekonštrukcie presne podľa individuálnych (aj atypických) prianí klientov. Profesionalita a kvalita sú základnými piliermi, na ktorých stoja stovky našich úspešne zrealizovaných projektov, obzvlášť v Bratislave a okolí.

 

S výstavbou rodinných domov máme skúsenosti

 

Mnohoročná úspešná prax, vyškolení zamestnanci, kvalitný materiál a prvotriedne vybavenie sú garanciou poskytnutia top služieb. V rámci výstavby rodinných domov zabezpečíme kompletné stavebné prace, ktoré zahŕňajú zameranie stavby a výkopové, betonárske, armovacie, zatepľovacie, murovacie, stierkovacie a klampiarske práce. Položíme vám obklad, dlažbu i parkety. Samozrejmosťou je odvoz a likvidácia stavebného odpadu. Našou špecialitou sú anhydritové potery vyznačujúce sa dokonalou rovnosťou, mimoriadnou pevnosťou a odolnosťou voči poškodeniu a dlhodobou životnosťou. Náš pracovný tím tvoria aj certifikovaní inštalatéri, ktorí si poradia s vodoinštalačnými, plynoinštalačnými aj elektroinštalačnými prácami (i s revíziou).

 

výstavba rodinných domov

 

Výstavby rodinných domov ako cesta k vysnívanému bývaniu

 

Každá výstavba rodinných domov je pre nás výzvou, ku ktorej pristupujeme zodpovedne a profesionálne. Naším cieľom je, aby ste mali vysnívané bývanie. Darí sa nám to vďaka trom princípom – korektná spolupráca, prvotriedna kvalita v každom detaile a dodržanie časového i finančného plánu. V akejkoľvek fáze riešenia výstavby rodinných domov sa zákazníkom individuálne venujeme. Chceme vedieť vašu predstavu o ideálnom dome a podriadiť tomu všetko naše úsilie, pracovné nasadenie a skúsenosti. Vaše ideálne bývanie je našou prioritou. Sústreďujeme sa nielen na výstavby rodinných domov, ale aj na komplexné rekonštrukcie bytov, ktoré zahŕňajú činnosti ako búranie priečok, demontáž podláh, zhotovenie nových rozvodov plynu, vody i odpadu, maľovanie a natieranie, sadrokartónové prvky a pod. Oslovte nás ešte dnes a vyžiadajte si cenovú ponuku na mieru. Samozrejmé je odborné poradenstvo.